Menu

Fallout New Vegas Spolszczenie

Przedstawiamy Fallout New Vegas Spolszczenie. Kolejna część słynnej gry RPG o tematyce postapokaliptycznej, wyprodukowana przez Obsidian Entertainment przy współpracy z Bethesda Softworks. W tej części przenosimy się do postnuklearnego New Vegas, w którym będziemy świadkami sporu między trzema frakcjami. Nowe lokacje, postacie, przedmioty, perki, przeciwnicy i zadania, to tylko namiastka tego co nas czeka. Gra posiada rewelacyjny klimat za sprawą bogatej fabuły, a oprawa audiowizualna wciąż robi wrażenie, pomimo tego, że produkcja korzysta z silnika Fallout 3.
spolszczenie do Fallout New Vegas

Fallout New Vegas Spolszczenie

Fallout: New Vegas jest drobną odsłoną cyklu gier cRPG w postapokaliptycznym klimacie. Tytuł stworzony stał przez studio Obsidian Entertainment, narzucone przez starych członków Black Isle Studios (producent Fallout i Fallout 2). Fabuła Fallout: New Vegas łączy się na sporze pomiędzy frakcjami New California Republic i Caesar’s Legion i ludźmi miasta New Vegas. Gracz zajmuje się w istotę kuriera, którego przed śmiercią ratuje zaprzyjaźniony robot – Victor. Rozgrywka podpiera się na wyjściach znajomych z Fallout 3. Zależnie z decyzji gracza praca zapewne istnieć wystawiana z pozycji pierwszej (FPP) lub trzeciej osoby (TPP). Zastosowano i sprawdzony sposób walki V.A.T.S. umożliwiający m.in. zatrzymanie upływu momentu również namierzanie określonych partie ciała przeciwnika. Dekoracyjna oprawa wizualna gry uzyskiwana jest poprzez zmodyfikowany silnik Gamebryo, zastosowany np. w The Elder Scrolls IV: Oblivion.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Fallout New Vegas Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu).

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć Fallout New Vegas Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Fallout New Vegas.

Oto wyniki skanowania Fallout New Vegas Spolszczenie.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów.

Screeny aplikacji Fallout New Vegas Spolszczenie

Fallout New Vegas spolszczenie

Fallout New Vegas Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Fallout New Vegas
Rozmiar: 7.95 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

No comments

Dodaj komentarz

Polub nasz fanpage

Sprawdziany

sprawdziany