Menu

Farming Simulator 15 Spolszczenie

Przedstawiamy dla Was Farming Simulator 15 Spolszczenie. Spolszczenie zostało napisane przez Team Spolszczenia4You. Spolszczenie przeznaczone jest do użytkownia przez zwykłych graczy Farming Simulator 15. Farming Simulator 15 to szósta odsłona popularnej serii symulatorów rolniczych od studia Giants Software, w których zarządzamy własną farmą. Tym razem akcja toczy się w dwóch różnych środowiskach (nowością są obszary skandynawskie). Do innowacji należy też dodanie przemysłu drzewnego, myjki ciśnieniowej oraz nowych marek sprzętu.
spolszczenie do Farming Simulator 15

Farming Simulator 15 Spolszczenie

Szósta odsłona popularnego cyklu symulatorów rolniczych, wracająca na najaktualniejsze platformy sprzętowe po roku przerwy, podczas którego naszą grupę gry dostali jedynie posiadacze smartfonów i konsol przenośnych. Twórcy serii, ekipa GIANTS Software, przygotowali kolejną garść zmian oraz informacje, urozmaicających rozgrywkę. W Farming Simulator 15 pojawia się sposobność przyjemności w całkiem różnym otoczeniu (Skandynawia), podkreślającym się odmiennym krajobrazem, cięższymi warunkami oraz obecnością licznych terenów leśnych. Tym pojedynczym gracze zyskali możliwość wyrębu drewien i przeznaczony do tegoż obowiązku, licencjonowany sprzęt. Pojawiła się także myjnia, w której możemy zadbać o higienę naszych maszyn. Ogólne zasady rozgrywki nie uległy przemianie oraz kierują się jeszcze do wydajnego zarządzania farmą a jej rozbudowy za pieniądze otrzymane z hodowli i pielęgnacji. Farming Simulator 15 to i debiut kolei na konsolach ósmej generacji, co przełożyło się na ważną poprawę oprawy graficznej tytułu.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Farming Simulator 15 Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu). Nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć Farming Simulator 15 Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Farming Simulator 15

Nasze spolszczenia gier i programów udostępniamy też w serwisie chomikuj.pl Zapraszamy do pobierania i komentowania. Przestrzegamy przed oszustami! Prawdziwy link odszukasz jedynie na naszej oficjalnej stronie. Tutaj znajdziesz Farming Simulator 15 Spolszczenie chomikuj.

Screeny aplikacji Farming Simulator 15 Spolszczenie

Farming Simulator 15 spolszczenie chomikuj

Farming Simulator 15 Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Farming Simulator 15
Rozmiar: 14.32 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

No comments

Dodaj komentarz

Polub nasz fanpage

Sprawdziany

sprawdziany