Menu

Kerbal Space Program Spolszczenie

Przedstawiamy dla Was Kerbal Space Program Spolszczenie. Spolszczenie zostało napisane przez Team Spolszczenia4You. Spolszczenie przeznaczone jest do użytkownia przez zwykłych graczy Kerbal Space Program. Symulator, w którym musimy zbudować rakietę, a potem wysłać ją w podróż kosmiczną. Rozbudowany edytor pozwala tworzyć dziesiątki różnych statków z części o odmiennych właściwościach, a potem sprawdzić, czy zdadzą egzamin w akcji. Sama rozgrywka korzysta z wiernego modelu lotu opartego na systemie fizyki.
spolszczenie do Kerbal Space Program

Kerbal Space Program Spolszczenie

Stworzony przez debiutujące, niezależne studio Squad nietypowy symulator, w jakim swym poleceniem jest stworzyć z treści nasz projekt kosmiczny. Produkcja instaluje w sobie jakości wielu rodzajów, tylko jej najistotniejszym ogniwem jest zwiększony edytor statków, pozwalający opracować i wykonać domowy osobisty, unikalny model kosmicznej maszyny. Potrzebuje ona zabrać kadrę w okolicę, odbyć ruch i pewnie wylądować na poszczególnym spośród miesięcy planety Kerbin. Statek zestawiamy z odległych czynników, spośród jakich wszystek wywiera na spełnienie instytucji oraz całkowici podczas pracy określoną wartość. Rezultaty własnych postępowań badamy na dzisiaj dzięki realistycznemu modelowi lotu, podczas jakiego potrafimy kontrolować szereg parametrów statku. Prócz podstawowego, sandboksowego trybu zabawy, twórcy przygotowali oraz zestaw misji fabularnych, w jakich zatrudniamy załogę, wykonujemy badania, tworzymy podstawy i oglądamy dziesiątki rozmaitych planet.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Kerbal Space Program Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu). Nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć Kerbal Space Program Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Kerbal Space Program

Nasze spolszczenia gier i programów udostępniamy też w serwisie chomikuj.pl Zapraszamy do pobierania i komentowania. Przestrzegamy przed oszustami! Prawdziwy link odszukasz jedynie na naszej oficjalnej stronie. Tutaj znajdziesz Kerbal Space Program Spolszczenie chomikuj.

Screeny aplikacji Kerbal Space Program Spolszczenie
Kerbal Space Program spolszczenie

Kerbal Space Program Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Kerbal Space Program
Rozmiar: 14.32 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

No comments

Dodaj komentarz

Polub nasz fanpage

Sprawdziany

sprawdziany