Menu

Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm Revolution Spolszczenie

Zręcznościowa bijatyka, będąca kolejną odsłoną bestsellerowego cyklu na motywach popularnej mangi autorstwa Masashiego Kishimoto. Produkcja studia CyberConnect 2 wzbogaca sprawdzona formułę rozgrywki o nowe elementy, w tym m.in. możliwość wyprowadzania ataków Combination Ultimate Jutsu. Druga z scen słynnego, zręcznościowego cyklu bijatyk Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm, wspartego na celach popularnej mangi Masashiego Kishimoto. Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm Revolution Spolszczenie Praca została stworzona przez studio CyberConnect2, rozszerzające markę mało z jedynego jej powstawania. W spraw mechaniki gra znaczy w myśli rozwinięcie danej w 2013 roku trzeciej grupie cyklu. Spędza się na linii dynamicznych pojedynków, rozgrywanych – dzięki niezwykłym zdolnościom bohaterów – na szczególnych arenach, również na kontynencie, kiedy również w powietrzu. Autorzy podali do decyzji graczy ponad 100 grywalnych osoby popularnych z uniwersum Naruto Shippuden, w tymże głęboko innego herosa opracowanego przez Kishimoto dodatkowo na sprawy gry. Wśród różnych punktów gry warto zastąpić możliwość prowadzenia nowych ataków i zbierania ich w niezwykle rozwinięte technologie. W sferze audiowizualnej dominuje tradycyjna, bardzo kolorowa grafika, utrzymana w mangowej stylistyce.
spolszczenie do Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm Revolution

Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm Revolution Spolszczenie

Przedstawiamy dla Was w pełni darmowe i działającego Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm Revolution Spolszczenie. Spolszczenie zostało napisane przez Team Spolszczenia4You i zakazuje się czerpania z niego jakichkolwiek korzyści materialnych. Spolszczenie przeznaczone jest do użytkownia przez zwykłych graczy Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm Revolution.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm Revolution Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu). Nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm Revolution Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm Revolution

Wszystkie spolszczenia, które znajdują się na naszej stronie przed uploadem są uprzednio sprawdzane pod względem działania oraz skanowane dlatego macie pewność 100% pewność, że działają zgodnie z opisem oraz nie posiadają żadnego złośliwego oprogramowania.
Nasze spolszczenia gier i programów udostępniamy też w serwisie chomikuj.pl Zapraszamy do pobierania i komentowania. Przestrzegamy przed oszustami! Prawdziwy link odszukasz jedynie na naszej oficjalnej stronie. Tutaj znajdziesz Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm Revolution Spolszczenie chomikuj

Hosting na którym przechowywane są nasze pliki jest chroniony weryfikacją użytkownika, aby dostęp do spolszczeń mieli jedynie użytkownicy naszego bloga. Dodatkowo na tym hostingu nasze pliki mają dożywotnią gwarancję, czyli nigdy nie zostaną usunięte. Dlatego też niekiedy przy próbie pobrania spolszczenie możesz zostać poproszony o podanie nr telefonu, tak jak wspominaliśmy wcześniej jest to jedynie zabezpieczenie i jest ono w pełni darmowe.

Screeny aplikacji Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm Revolution Spolszczenie

Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm Revolution spolszczenie

Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm Revolution Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm Revolution
Rozmiar: 14.32 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

2 comments

  1. DarkAngel napisał(a):

    Wszystko dziala jak nalezy

  2. wesoly_andrzej napisał(a):

    A juz myslalem ze nie znajde 😀

Dodaj komentarz

Polub nasz fanpage

Sprawdziany

sprawdziany