Menu

One Piece Burning Blood Spolszczenie

Przedstawiamy dla Was One Piece Burning Blood Spolszczenie. Spolszczenie przeznaczone jest do użytkownia przez zwykłych graczy One Piece Burning Blood.  Trójwymiarowa bijatyka, która osadzona została w świecie niezwykle popularnej mangi i anime One Piece. Produkcja skupia się na pojedynkach jeden na jednego, ale w trakcie meczu gracze kontrolują drużynę składającą się z trzech postaci, między którymi przełączają się w dowolnym momencie.
spolszczenie do One Piece Burning Blood

One Piece Burning Blood Spolszczenie

Nowa edycja popularnego cyklu trójwymiarowych bijatyk, wspartych na indywidualnej spośród tak wydających się w Japonii komiksowych serii autorstwa Eiichiro Ody. Tytuł zaistniał we harmonii firmy Namco Bandai Games ze studiem Spike Chunsoft, planującym na własnym koncie prace z kolei Danganronpa i Conception. Warstwa fabularna sztuki nie jest zapotrzebowanie rozbudowana także ustanawia zaledwie przyczynek do owego, aby dać naprzeciw siebie największych wojowników świata One Piece, gdyż wśród grywalnych stron ujawnili się wszyscy najistotniejsi piraci z własnej mangi. Z typowych bijatyk pokroju Tekkena One Piece: Burning Blood promuje się tym, że podczas pojedynków gracze kontrolują trzyosobową drużynę bohaterów, pomiędzy jakimi ważna zmieniać się w każdym czasie. Wszystka z sytuacji jest tak swój wachlarz prądów oraz ataków specjalnych (tzw. Logia Moves), a wynikiem do rezultatu jest wybór właściwego zestawu zespołu, gwarantujący unikalną mieszankę zdolności energicznych i defensywnych.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać One Piece Burning Blood Spolszczenie.exe. Nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć One Piece Burning Blood Spolszczenie.exe
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry One Piece Burning Blood.

Oto wyniki skanowania One Piece Burning Blood.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów. Tutaj znajdziesz One Piece Burning Blood Spolszczenie chomikuj.

Screeny aplikacji One Piece Burning Blood Spolszczenie

One Piece Burning Blood Spolszczenie

One Piece Burning Blood Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: One Piece Burning Blood
Rozmiar: 7.95 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

One comment

  1. Dareczek napisał(a):

    wszystko dziala jak nalezy

Dodaj komentarz

Polub nasz fanpage

Sprawdziany

sprawdziany