Menu

Poker Night 2 Spolszczenie

Przedstawiamy dla Was Poker Night 2 Spolszczenie. Gra karciana wyprodukowana przez studio Telltale Games. Przy stole pokerowym grają postacie z takich serii jak Portal, Sam & Max, Borderlands czy też Evil Dead. Produkcja utrzymana jest w humorystycznych klimatach i pozwala na zabawę według zasad Texas Hold’Em i Omaha.
spolszczenie do Poker Night 2

Poker Night 2 Spolszczenie

Autorzy umożliwili wzięcie startu w szczególnych sesjach pokera. Poza samym graczem przy stoliku zasiada bowiem czwórka osobie słynnych spośród kolejnych zabaw i filmów. Oprócz nich wydobył się Claptrap, czyli robot z kolei Borderlands studia Gearbox Program oraz bohater z serialu animowanego The Venture Bros – Brock Samson. Przyjaciół im pies-detektyw Jeden z przygodówkowej serii Sam & Max i pierwszy bohater filmowej serii Evil Dead Ash Williams. Natomiast wydającym umowy jest GLaDOS, czyli sztuczna wiedza z kolei Portal. Sama gra jest według prostych zasad pokera w zmianach Texas Hold’Em i Omaha, ale przeprowadzają jej oryginalne komentarze osób i zwariowane sceny dziejące się na stoliku i postawa nim. Za otrzymanie określonych celów otrzymujemy nagrody, które powodują odblokować skóry oraz dodatki w partiach Borderlands 2 i Zespół Fortress 2.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Poker Night 2 Spolszczenie.exe. Nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć Poker Night 2 Spolszczenie.exe
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Poker Night 2.

Oto wyniki skanowania Poker Night 2 Spolszczenie.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów. Tutaj znajdziesz Poker Night 2 Spolszczenie chomikuj.

Screeny aplikacji Poker Night 2 Spolszczenie

Poker Night 2 spolszczenie

Poker Night 2 Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Poker Night 2
Rozmiar: 7.95 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

No comments

Dodaj komentarz

Polub nasz fanpage

Sprawdziany

sprawdziany