Menu

Prison Architect Spolszczenie

Przedstawiamy Prison Architect Spolszczenie. To koncentrująca się na aspekcie ekonomicznym gra strategiczna autorstwa zespołu Introversion. Gracze wcielają się w naczelnika więzienia i ich zadaniem jest zarządzanie tą placówką oraz jej rozbudowa. Konieczne jest dbanie o potrzeby więźniów, wymuszenie porządku wśród kryminalistów oraz odpowiednie zbalansowanie przychodów i wydatków.
spolszczenie do Prison Architect

Prison Architect Spolszczenie

Strategia ekonomiczna z faktami RTS, uzyskana przez własne, brytyjskie studio Introversion Software. Prison Architect pozwala wkomponować się w istotę dyrektora zakładu penitencjarnego. Do obowiązków gracza należy przede wszystkim zaplanowanie w całości bezpiecznego więzienia, zarządzanie kapitałami placówki oraz zaspokajanie rozmaitych potrzeb osadzonych. Autorzy zadbali, by każdy skazaniec posiadał specjalną postać i przejawiał powiązane spośród nią sympatie do zachowań przestępczych. W wirtualnym zakładzie karnym powinien więc zmierzyć się z takimi tematami jak agresja wśród skazanych, działalność gangów, przemyt i kontrabanda, i nawet bunty osadzonych. Prison Architect charakteryzuje się bardzo prostą, dwuwymiarową oprawą wzrokową z pracą opisaną w wyglądzie top-down (z perspektywy lotu ptaka).
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Prison Architect Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu).

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć Prison Architect Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Prison Architect

Oto wyniki skanowania Prison Architect Spolszczenie.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów.

Screeny aplikacji Prison Architect Spolszczenie
Prison Architect spolszczenie

Prison Architect Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Prison Architect
Rozmiar: 14.32 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

No comments

Dodaj komentarz

Polub nasz fanpage

Sprawdziany

sprawdziany