Menu

Spintires Spolszczenie

Przedstawiamy dla Was Spintires Spolszczenie. Spintires jest zaawansowanym symulatorem jazdy po bezdrożach. Zasiadając za kierownicą ciężarówki musimy bezpiecznie dostarczyć na miejsce cenny ładunek, zmagając się z ekstremalnymi warunkami panującymi w rosyjskiej dziczy.
spolszczenie do Spintires

Spintires Spolszczenie

Realistyczna symulacja podróży samochodami ciężarowymi, autorstwa brytyjskiego studia Oovee Games. W Spintires gracz jest przygodę spróbować się w osoby doświadczonego kierowcy, który bierze bezdroża Rosji, przewożąc cenne ładunki. Do możliwości wirtualnych truckerów dostarczono wiele dobrze odwzorowanych modeli radzieckich samochodów terenowych (m.in. legendarny MAX 8×8), i więcej dużo innowacyjnych aut. Zadanie polityka nie zwęża się tylko do krojenia kierownicą i otaczania gazu. Każdorazowo trasę przejazdu powinien odpowiednio ustalić i urządzić się w prawidłową dawka paliwa. Bezpiecznie przetransportowane ładunki pozwalają uzyskać pieniądze niezbędne na zmiany pojazdów czy kup nowych przedmiotów. Spintires odwraca uwagę fotorealistyczną oprawą wizualną i zaawansowanym modelem jazdy opartym o silnik fizyki Havok Physics.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Spintires Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu).

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć Spintires Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Spintires.

Oto wyniki skanowania Spintires Spolszczenie.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów.

Screeny aplikacji Spintires Spolszczenie

Spintires spolszczenie

Spintires Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Spintires
Rozmiar: 7.95 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

No comments

Dodaj komentarz

Polub nasz fanpage

Sprawdziany

sprawdziany