Menu

The Sims 4 Get to Work Spolszczenie

Przedstawiamy The Sims 4 Get to Work Spolszczenie. Dodatek do gry The Sims 4 skupiający się na karierach zawodowych Simów, którzy mogą teraz zostać lekarzami, naukowcami oraz policjantami. Deweloperzy wprowadzili również nowe lokale, umiejętności oraz obcych. Okazało się bowiem, że kosmici żyją wśród wirtualnych ludzi.
spolszczenie do The Sims 4 Get to Work

The Sims 4 Get to Work Spolszczenie

Pierwsze ważne rozszerzenie do czwartej edycji kultowego cyklu The Sims, prowadzonego przez studio EA Maxis nieprzerwanie z roku 2000. Również gdy przeżywało wówczas pole w losu ostatnich akcji serii, dodatek rozszerza grę strategiczną o obecne drodze, składając się ostatnim zgodnie na funkcji zawodowej naszych Simów. Twórcy przełożyli do decyzji graczy trzy własne ścieżki: lekarską, sądową i logiczną. W wszystkiej spośród nich otwieramy pracę łatwa z poziomu szeregowego pracownika, żeby w wartość rozwojów rozgrywki piąć się po nowych etapach kariery. Prócz zawarcia kolejnych zawodów, twórcy zatroszczyli się o nowoczesne domy, takie jak szpital, posterunek policji czy laboratorium badawcze. Dodano więcej nowoczesne wiedze Simów (fotografowanie i palenie), jakie potrafią oni użyć np. budując polską markę. Swoistym urozmaiceniem walki jest obecność kosmitów, którzy zacierają się pośród Simów, oraz po zauważeniu ich tożsamości możemy przekazać się do tajemniczego świata.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać The Sims 4 Get to Work Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu).

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć The Sims 4 Get to Work Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry The Sims 4 Get to Work

Oto wyniki skanowania The Sims 4 Get to Work Spolszczenie.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów.

Screeny aplikacji The Sims 4 Get to Work Spolszczenie
The Sims 4 Get to Work spolszczenie

The Sims 4 Get to Work Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: The Sims 4 Get to Work
Rozmiar: 14.32 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

No comments

Dodaj komentarz

Polub nasz fanpage

Sprawdziany

sprawdziany