Menu

The Sims 4 Get Together Spolszczenie

Przedstawiamy The Sims 4 Get Together Spolszczenie. Kolejny dodatek do popularnej gry The Sims 4. Tym razem trafiamy do Windenburg – nowej lokacji inspirowanej europejską architekturą. Na miejscu czekają nas rozmaite aktywności, stroje, kolejni Simowie, z którymi możemy nawiązywać znajomości i wiele innych.

spolszczenie do The Sims 4 Get Together

The Sims 4 Get Together Spolszczenie

Inny ważny załącznik do muzyki The Sims 4, która zaprezentowała się nakładem koncernu EA we wrześniu 2014 roku. Identycznie jak dane wcześniej rozszerzenie Reaguj w Służbie, pakiet Spotkajmy się nie zmienia samej zasady rozgrywki, ale sprowadza doń następne sytuacje energie, zatrzymujące się ostatnim zupełnie na wyglądach społecznościowych. Gracze trafiają tutaj do niedawnej, inspirowanej europejską architekturą lokacji o firmie Windenburg, gdzie przenoszą na nich różne atrakcje np. labirynt z żywopłotu, stare krewy także dekoracyjne stawy. Nie zawiodło więcej takich znaczeń jak kafejki, puby czy imprezy, które ułatwiają integracji Simów także umożliwiają odkryć drugich pracowników. Ponadto w walce znajdziemy szereg całkowicie innych inicjatyw np. rozgrywanie konkursów w piłkarzyki, palenie ognisk czy wybieranie startu w innych imprezach tanecznych. Simowie mogą zarówno sam organizować dyskoteki, i ponadto dawać lub tworzyć polskie rodziny. Zestaw uzupełniono jak powszechnie pomniejszymi dodatkami, takimi gdy drugie style garderoby.
Dodatek do The Sims 4 Spotkajmy się pobierz z tej strony.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać The Sims 4 Get Together Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu).

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć The Sims 4 Get Together Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry The Sims 4 Get Together.

Oto wyniki skanowania The Sims 4 Get Together Spolszczenie.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów.

Screeny aplikacji The Sims 4 Get Together Spolszczenie

The Sims 4 Get Together spolszczenie

The Sims 4 Get Together Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: The Sims 4 Get Together
Rozmiar: 7.95 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

No comments

Dodaj komentarz

Polub nasz fanpage

Sprawdziany

sprawdziany