Menu

The Sims 4 Spolszczenie Pobierz PC

Przedstawiamy dla Was The Sims 4 Spolszczenie. Spolszczenie zostało napisane przez Team Spolszczenia4You. Spolszczenie przeznaczone jest do użytkownia przez zwykłych graczy The Sims 4. Czwarta część serii najpopularniejszych na świecie wirtualnych symulatorów życia, tworzonej przez amerykańskie studio Maxis. Twórcy kolejny raz ulepszyli mechanizmy znane z poprzednich edycji oraz dodali szereg nowych elementów.

The Sims 4 Spolszczenie

Sims 4 to gra określana mianem symulatora życia, w której to postać w którą wciela się gracz, wykonuje na co dzień te same czynności w wirtualnym świecie, co w grze. Kiedy na horyzoncie pojawiają się nowi użytkownicy, być może ktoś okaże się jej sąsiadem, warto więc poznawać takie nowe osoby. Na dużą uwagę zasługuje dość duży realizm, dobre odwzorowanie chociażby możliwości grania na komputerze, albo korzystania z urządzeń domowych. Co prawda same pomieszczenia domowe, to jakby ich przekrój, ale cóż, jakoś trzeba się przecież orientować, gdzie się człowiek, a raczej postać aktualnie znajduje w budynku. Poszukując Sims 4 spolszczenie dla siebie chwili wytchnienia, warto od czasu do czasu wybrać się na spacer, koniecznie gdzieś do zielonego parku, aby tam móc cieszyć się pięknem przyrody oraz obecnością innych użytkowników. Mamy jednak także możliwość spotykania się z przyjaciółmi, a także wspólnych zabaw z nimi oraz otrzymujemy dość ciekawe akcesoria, potrzebne nam do życia oraz do dalszej gry. Nowe ubrania, to jest to, ale od czasu do czasu potrzebne są także większe akcesoria, takie jak na przykład wyposażenie wnętrza, które także użytkownik od czasu do czasu otrzymuje.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać The Sims 4 Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu). Nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć The Sims 4 Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry The Sims 4

Nasze spolszczenia gier i programów udostępniamy też w serwisie chomikuj.pl Zapraszamy do pobierania i komentowania. Przestrzegamy przed oszustami! Prawdziwy link odszukasz jedynie na naszej oficjalnej stronie. Tutaj znajdziesz The Sims 4 Spolszczenie chomikuj

Spolszczenie The Sims 4

sims 4 spolszczenieRozpoczynając zabawę ponownie organizujemy własnych simów, ostatnim całkowicie lecz stanowimy do gatunku wielu dobrze modyfikatorów i propozycji aniżeli w trzeciej grup cyklu. Wizualny edytor umożliwia nam dobrze jasno opisać wygląd skór. Kompleksowo wchodzimy na wartości takie jak budowa, wzrost, waga, kształt twarzy itd. Ogromne dobrze posiada więcej charakter. Gracze wybierają chwila z kilkudziesięciu dostępnych cech osobowości, i ponadto długoterminowe cele bohatera. Uznają one pomysł na głębsze zachowanie sima zaś są elementem poprawionego systemu sztucznej inteligencji wpisanego do walki. Sims 4 spolszczenie wypełniają się dzięki niemu prawidłowo a w zdecydowanie dużo zróżnicowany sposób postrzegają na zaistniałe wokół nich sprawy. Ciekawostką są i emocje odbierane przez potencjalnych bohaterów. Wywiera na nie, nie tylko poziom aktualnie zaspokojonych potrzeb lub społeczne interakcje, a również wykorzystywane sprzęty kuchenne lub noszone ubrania. Mienie dużych emocji, odblokuje przed nami m.in. drugie możliwości dialogowe.

The Sims 4 Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: The Sims 4
Rozmiar: 14.32 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

3 comments

  1. bambus napisał(a):

    Hehehe tyle czasu zmarnowanego na szukanie jakiegos spolszczenia oplacilo sie wreszcie 🙂 – wreszcie cos co dziala

  2. Czapaj napisał(a):

    a juz myslalem ze nie znajde 😀

  3. kasiula napisał(a):

    nareszcie cos dziala, wielkie dzieki dla calego team’u 🙂

Dodaj komentarz

Polub nasz fanpage