Menu

Train Simulator 2016 Spolszczenie

Przedstawiamy dla Was Train Simulator 2016 Spolszczenie. Spolszczenie zostało napisane przez Team Spolszczenia4You. Spolszczenie przeznaczone jest do użytkownia przez zwykłych graczy Train Simulator 2016. Siódma odsłona serii Train Simulator – realistycznych symulatorów pociągów Dovetail Games. Podobnie jak poprzednie, edycja 2016 wnosi stosunkowo niewielkie zmiany do cyklu, oferując głównie nowe maszyny, trasy przejazdów i pomniejsze usprawnienia rozgrywki.
spolszczenie do Train Simulator 2016

Train Simulator 2016 Spolszczenie

Druga z corocznych edycji jedynego spośród najsłynniejszych symulatorów kolejowych, prowadzonego z lat jeszcze przez grupę Rail Simulation Developments. Fundamenty rozgrywki stały niezmienione, a sedno zabawy istnieje w odleglejszym rozwoju możliwość pokierowania różnymi rodzajami apetytów na ulicach położonych w nowych zakątkach świata. Do możliwości graczy podano jak zawsze duży wachlarz wiernie odwzorowanych linii kolejowych i oddane w najmniejszych elementach modele pociągów. W partii technicznej Train Simulator 2016 jest natomiast wielką rewolucję, powiązaną z przesiadką linii na świeży silnik Unreal Engine 4. Z indywidualnej części wpłynęło to dobrze na ramę wizualną tytułu, z nowej i spowodowało uszkodzenie możliwości zgodności z DLC zrobionymi na sprawy poprzednich wersji oraz przyszłość organizowania z norm ogromnej bazy dodatków. Gra oferuje jednak tradycyjnie rozbudowany edytor, za usługą jakiego potrafimy stworzyć własne lokomotywy, lokacje bądź działania.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Train Simulator 2016 Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu). Nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć Train Simulator 2016 Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Train Simulator 2016

Screeny aplikacji Train Simulator 2016 Spolszczenie
Train Simulator 2016 spolszczenie

Train Simulator 2016 Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Train Simulator 2016
Rozmiar: 14.32 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

No comments

Dodaj komentarz

Polub nasz fanpage

Sprawdziany

sprawdziany