Menu

Forza Motorsport 6 Apex Spolszczenie

Przedstawiamy dla Was Forza Motorsport 6 Apex Spolszczenie. Spolszczenie przeznaczone jest do użytkownia przez zwykłych graczy Forza Motorsport 6 Apex

spolszczenie do Forza Motorsport 6 Apex

Forza Motorsport 6 Apex Spolszczenie

Tytuł „Forza Motorsport” znany jest chyba każdemu pasjonatowi elektronicznych wyścigów samochodowych. Do tej pory była to seria poniekąd elitarna, ponieważ była ona dostępna tylko dla właścicieli konsol, zaś posiadacze pecetów musieli póki co obchodzić się smakiem. Nie każdego przecież stać było na zakupienie konsoli Xbox one w zasadzie dla jednej gry. Gigant z Redmond postanowił jednakże spełnić marzenia komputerowych graczy, co oznacza, że „Forza Motorsport 6: apex” dostępna będzie na komputery PC. Ale jest w tym jednakże haczyk, bowiem gra dostępna będzie tylko i wyłącznie na komputery, jakie pracują na systemie Windows 10. Generalnie, jest to jedna z tego rodzaju gier, których brakuje na pecetach.
Oferuje ona rewelacyjną oprawę wizualną, wymagający tryb jazdy i naprawdę bogaty wybór samochodów. Dostępna na pecetach wypełni ona tę lukę i stanowi dobrego rywala dla chociażby DIRT Rally. Co jednakże oznacza a propos „Forza Motorsport 6” tajemniczy podtytuł „Apex”? Oznacza to niestety, że posiadacze pecetów dostaną w ręce wersję gry sporo okrojoną względem konsolowej szóstki. Wydawca tłumaczy to w ten sposób, że gra jest jedynie prezentacją możliwości systemu Windows 10 i reklamą dla Windows Store. Wiadomo też, że tytuł, choć free to play, będzie jednakże zawierał system mikropłatności. Gra obsługiwać będzie DirectX 12, które zostanie za darmo udostępnione użytkownikom systemu Windows 10. Jeżeli chodzi o zawartość gry, to znajdziemy tam na pewno dwanaście fabularnych epizodów, które będzie można przebyć za pomocą aż sześćdziesięciu różnych samochodów. To więcej, niż daje Need For Speed, lecz jednakże wynik ten wypada blado przy konsolowej wersji „Forzy”, która swoim graczom oferuje aż czterysta aut. Czy cięcia będą dotyczyły także tras i rozgrywki – tego nie wiadomo jak na razie, zapewne dowiemy się tego dopiero po premierze gry, która będzie miała miejsce wiosną tego roku. Mimo cięć, na pewno warto będzie ten tytuł przetestować, jeżeli mamy szczęście pracować na najnowszym Windowsie. Zaintrygowała cię ta gra? Pobierz spolszczenie jako napisy pl z chomikuj.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Forza Motorsport 6 Apex Spolszczenie.exe. Nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć Forza Motorsport 6 Apex Spolszczenie.exe
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Forza Motorsport 6 Apex.

Oto wyniki skanowania Forza Motorsport 6 Apex Spolszczenie.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów. Tutaj znajdziesz Forza Motorsport 6 Apex Spolszczenie chomikuj.

Screeny aplikacji Forza Motorsport 6 Apex Spolszczenie

Forza Motorsport 6 Apex spolszczenie

Forza Motorsport 6 Apex Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Forza Motorsport 6 Apex
Rozmiar: 7.95 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

4 comments

 1. EsQulap napisał(a):

  jak najbardziej polecam, na pliki z tej strony mozna liczyc

 2. Holek napisał(a):

  widze, ze spolszczenie jak najbardziej dziala, wiec pobieram ;d

 3. Czarek napisał(a):

  nareszcie cos dziala, dzieki wielkie

 4. Kotek napisał(a):

  ooo … myslalem, ze jeszcze nie ma spolszczenia do tej gry, a tu prosze, super

Dodaj komentarz

Sprawdziany odpowiedzi

sprawdziany chomikuj

Polub nasz fanpage