Menu

Ratchet & Clank Spolszczenie

Przedstawiamy dla Was Ratchet & Clank Spolszczenie. Spolszczenie przeznaczone jest do użytkownia przez zwykłych graczy Ratchet & Clank
spolszczenie do Ratchet & Clank

Ratchet & Clank Spolszczenie

Nowa odsłona legendarnej trójwymiarowej platformówki, która ukazała się pierwotnie na konsoli PlayStation 2, dając początek jednej z najpopularniejszych serii gier na tę platformę. Mimo, że tytuł mocno bazuje na swoim pierwowzorze z roku 2002, nie stanowi jedynie jego odświeżonej wersji, lecz zupełnie nową produkcję będącą swoistym restartem całego cyklu. W grze śledzimy zmagania tytułowej dwójki bohaterów: liska Ratcheta i jego towarzysza, robota Clanka, którzy próbują ocalić galaktykę przed zakusami niejakiego Dreka. Pragnie on zniszczyć świat i wykorzystać uzyskaną w ten sposób materię do uformowania nowej planety dla swojej rasy Blarg. Nasi bohaterowie szukają legendarnego superbohatera Kapitana Qwarka, który jako jedyny może stawić czoła złowrogiemu antagoniście. Ratchet & Clank to typowa trójwymiarowa platformówka w perspektywie trzecioosobowej, zaś rozgrywka sprowadza się do przemierzania świata, walki z rozmaitymi przeciwnikami oraz kolekcjonowania różnego rodzaju znajdziek.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Ratchet & Clank Spolszczenie.exe. Nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć Ratchet & Clank Spolszczenie.exe
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Ratchet & Clank.

Oto wyniki skanowania Ratchet & Clank Spolszczenie.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów. Tutaj znajdziesz Ratchet & Clank Spolszczenie chomikuj.

Screeny aplikacji Ratchet & Clank Spolszczenie
Ratchet & Clank spolszczenie

Ratchet & Clank Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Ratchet & Clank
Rozmiar: 7.95 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe

No comments

Dodaj komentarz

Sprawdziany odpowiedzi

sprawdziany chomikuj

Polub nasz fanpage