Download Assassin’s Creed 4 Black Flag Spolszczenie

Przedstawiamy Assassin’s Creed 4 Black Flag spolszczenie odwiedź naszą stronę i pobierz je już dziś. Jest to przygodowa gra z widokiem jako trzecia osoba, zręcznościowa oraz dynamiczna. Świetnie trafiłeś, na naszej stronie znajdziesz Assassin’s Creed 4 Black Flag spolszczenie chomikuj.

Najważniejsze są i owszem okazje morskie. To najgrubsza walor Assassin’s Creed IV Black Flag spolszczenie. Zręcznościowe, dynamiczne, zdecydowanie nie symulacyjne. Za to sprawiające oko oraz pompujące adrenalinę. Do wyboru mamy zróżnicowaną broń, nadawaną do bogatych elementów statku. Celując z boku oddajemy salwę burtową, bez celowania miażdżymy wroga ciężkim ostrzałem krótkiego zasięgu. Liczymy także Assassin’s Creed 4 Black Flag spolszczenie napisy.

Assassin’s Creed 4 Black Flag Spolszczenie Chomikuj

Okręty wroga i posiadają własnymi sztuczkami. Większe porcje oddają serię salw, używają ciężkich kul, a liniowce katują nas z moździerzy. Mniejsze rozrzucają wybuchające beczki, a brygi uwielbiają taranować. Na smak pogoda że przedstawić dodatkowy chaos – tornada i fale sztormowe nieźle utrudniają nam szyki. Za ostatnie na swoja pociecha dodaje więc, iż Hiszpanie z Anglikami toczą walki. Czasem o się podłączyć, ostrożnie, żeby nie ostrzelać drugiej postaci również wziąć Assassin’s Creed 4 Black Flag spolszczenie . Trzeba chociaż istnieć przezornym i dobijać taranowaniem, aby od razu wejść do abordażu – forty lubią tracić nasze. Każdy przejęty okręt można zużyć do połatania swojego, można tez go wyrzucić, aby poprawić pamięć o nas, albo… dobrać do kasy. owa flota  zastępuje w widocznym celu gildię (bo Edward natomiast nie jest Asasynem).

"Assassin's

5 komentarzy

  1. DarkAngel
  2. lchigoHollow
  3. dexter
  4. bambus

Leave a Reply