assassin's creed black flag spolszczenie darmowe

Assassin’s Creed 4 Black Flag Spolszczenie Polskie Napisy

Assassin’s Creed 4 Black Flag Spolszczenie – Spolszczenie Assassin’s Creed 4 Black Flag. Jest to przygodowa gra z widokiem jako trzecia osoba, zręcznościowa oraz dynamiczna. Czwarta część Assassin’s Creed przenosi nas tym razem na Karaiby, gdzie możemy wczuć się w rolę nie tylko asasyna, ale także prawdziwego pirata. Zdobądź swój własny statek, załogę i wyruszaj w podróż. Najważniejsze są i owszem okazje morskie.

To najgrubsza walor Assassin’s Creed IV Black Flag spolszczenie. Zręcznościowe, dynamiczne, zdecydowanie nie symulacyjne. Za to sprawiające oko oraz pompujące adrenalinę. Spolszczenie Assassin’s Creed 4 Black Flag rozwija wyobraźnię, ćwiczy refleks i sprawia, że człowiek uczy się AC Black Flag spolszczenie. Do wyboru mamy zróżnicowaną broń, nadawaną do bogatych elementów statku. Celując z boku oddajemy salwę burtową, bez celowania miażdżymy wroga ciężkim ostrzałem krótkiego zasięgu.

Assassin’s Creed 4 Black Flag spolszczenie

spolszczenie chomikuj

Okręty wroga i posiadają własnymi sztuczkami. Większe porcje oddają serię salw, używają ciężkich kul, a liniowce katują nas z moździerzy. Sprawdź też Assassin’s Creed black flag spolszczenie. Mniejsze rozrzucają wybuchające beczki, a brygi uwielbiają taranować. Na smak pogoda że przedstawić dodatkowy chaos – tornada i fale sztormowe nieźle utrudniają nam szyki. Za ostatnie na swoja pociecha dodaje więc, iż Hiszpanie z Anglikami toczą walki.

Czasem o się podłączyć, ostrożnie, żeby nie ostrzelać drugiej postaci również wziąć Assassin’s Creed 4 Black Flag spolszczenie . Trzeba chociaż istnieć przezornym i dobijać taranowaniem, aby od razu wejść do abordażu – forty lubią tracić nasze. Każdy przejęty okręt można zużyć do połatania swojego, można tez go wyrzucić, aby poprawić pamięć o nas, albo… dobrać do kasy. owa flota  zastępuje w widocznym celu gildię (bo Edward natomiast nie jest Asasynem).

 
 
 

 

5 komentarzy

  1. DarkAngel
  2. lchigoHollow
  3. dexter
  4. bambus

Leave a Reply