DiRT 4 Spolszczenie

DiRT 4 SPOLSZCZENIE

DiRT 4 SPOLSZCZENIE – Pobierz DiRT 4 Spolszczenie
To gra związana z wyścigami, posiadająca dość ciekawe funkcje. Niektóre z nich są dość typowe, a inne nieco bardziej zaawansowane. Na przykład menu użytkownika, w którym trzeba wpisać swoje dane, to typowe dla wielu gier tego rodzaju. Ale jeśli chodzi o możliwość wybrania postaci kierowcy, na przykład będącego kobietą, to już coś dość nowego. Co ciekawe w grze Dirt 4 spolszczenie przekazywane są informacje techniczne, które mają nauczyć gracza prawidłowej jazdy. DiRT 4 spolszczenie

Na uwagę zasługuje urok krajobrazów, czyli szlaki po których się jeździ, przypominające jednocześnie nasze typowe drogi. Czasem nieco bardziej piaszczyste, a wokół nich znajdują się tereny zielone, a także budynki i hale magazynowe. Przemierzając poszczególne etapy można posłuchać podpowiedzi pilota, który mówi po polsku. Co ciekawe Dirt 4 spolszczenie zdarzają się także kałuże z wodą, która w dość naturalny sposób rozpryskuje się na boki. A przez to także jest w stanie zachlapać samą kamerę, czyli nieco ekran. Okazuje się, że to całkiem fajny efekt, na szczęście już po chwili znikają jej ślady, aby jazdę można było kontynuować.

Spolszczenie DiRT 4

Nowa edycja popularnego cyklu gier samochodowych, nad którym pieczę sprawuje zespół. Praca ma surowe rozwinięcie pomysłów zaczętych w poprzedniczkach, jednak stała uzupełniona o istotną liczbę kolejnych okazów. Pozwala zasiąść za kierownicami ponad pięćdziesięciu autobusów także zabrać start w paru wariantach mistrzostw, wśród których decydującą rolę odgrywają rajdy. Ponadto, w partii pojawia się widoczny z wcześniejszych tytułów tryb, wyprodukowany w podłożu o licencję.

Dopełnienie Dirt 4 spolszczenie całości, gdzie można wyszaleć się w konstrukcjach rozmaitych wyzwań. Podstawowym typem gry jest Funkcja, gdzie realizujemy naszego kierowcę, zdobywamy nowych sponsorów i wykonujemy jeszcze ciekawszy oraz oryginalniejszy zespół. Prócz tego, gra oferuje wsparty na wojnie multiplayer.
DiRT 4 spolszczenie pobierz

Leave a Reply