download-Dishonored

Dishonored Pobierz Pełna Wersja PC Darmowe

Dishonored Pobierz – Pobierz Dishonored za darmo.
Wciel się w rola Corva Attano – łucznika, szermierza, szpiega ale i posiadacza nadprzyrodzonych mocy i zemścij się na lordzie, który oskarżył Cię o zabójstwo cesarzowej. Do pobrania za darmo dzięki stronie za darmo już teraz. Dostępna pełna wersja gry w języku PL. Osadzona w steampunkowych klimatach pierwszoosobowa gra akcji (FPP) z elementami skradanki. Dishonored pobierz darmowe jest dziełem studia Arcane, znanego przede wszystkim za sprawą hack’n’slasha.

Główny bohater gry – Corvo, legendarny ochroniarz cesarzowej zostaje niesłusznie oskarżony o zamordowanie chlebodawczyni. Protagonista, który jest jednym z najniebezpieczniejszych ludzi na świecie, musi wykorzystać swe nietuzinkowe umiejętności. Dishonored DOWNLOAD bardzo popularna wśród naszych rodaków. Niestety nie tak łatwo zdobyć jest jej polską wersję Dishonored Za Darmo.

Pobierz Dishonored Za Darmo

Dishonored Pełna wersja [PC] [ISO] [MULTi11]

download free
Dishonored za darmo

By oczyścić dobre imię i wymierzyć sprawiedliwość winnym tej zbrodni. Sednem zabawy w Dishonored jest dokonywanie starannie zaplanowanych zabójstw. Bohater może przy tym posługiwać się nadludzkimi mocami, które ułatwiają mu eliminowanie wrogów. Znakomitej jakości oprawa audiowizualna Dishonored generowana jest przez zmodyfikowany silnik Unreal Engine 3.

One Response

  1. kozaczek

Leave a Reply