Dragon Ball FighterZ spolszczenie

Dragon Ball FighterZ SPOLSZCZENIE

Dragon Ball FighterZ SPOLSZCZENIE – Pobierz Dragon Ball FighterZ Spolszczenie
To nie pierwszy raz, gdy powstaje gra oparta na serialu typu manga. Dla mnie jest to oczywiście kolejna świetna wiadomość, gdyż od dawna fascynuje się Japonią, a także wszystkim co japońskie. Tym bardziej, że ta fascynacja zaczęła się w sumie właśnie od mangi, a konkretniej od pierwowzoru najnowszej gry: Dragon Ball FighterZ spolszczenie.

Kiedy paręnaście lat temu miałem okazję oglądać pierwsze odcinki z przygodami Songo i reszty ekipy, nie zdawałem sobie sprawy z tego, iż gdy już podrosnę, będę mógł sam wcielić się w role moich ulubionych bohaterów, przechodząc kolejne misje gry komputerowej o bliźniaczym tytule.

Dragon Ball FighterZ spolszczenie

Jedyny czynnik, który sprawia mi problem w trakcie grania to fakt, że mimo wielkiej fascynacji Krajem Kwitnącej Wiśni, moja znajomość języka japońskiego jest bardzo znikoma. Nic więc dziwnego, że dla Dragon Ball FighterZ spolszczenie jest absolutnym obowiązkiem, jeśli zależy nam na tym, żeby gra zachowała sens, a także, żebyśmy grając rozumieli co w danej sytuacji należy zrobić. Poza tym nie mam do niej żadnych zastrzeżeń – super zabawa, polecam wszystkim!
spolszczenie Dragon Ball FighterZ

Leave a Reply