Fallout New Vegas Spolszczenie

Fallout New Vegas Spolszczenie Pobierz PC

Pobierz do gry Fallout New Vegas spolszczenie i przekonaj się, jak płynie życie na nuklearnych pustkowiach. New Vegas jest drobną odsłoną cyklu gier cRPG w świetnym klimacie. Tytuł stworzony stał przez studio, narzucone przez starych członków. Zastanawiasz się, jak to jest żyć w post apokaliptycznym świecie? Uważasz, że miałbyś szansę przeżyć w tych jakże ciężkich warunkach? Zagraj w którąś z gier serii Fallout i sprawdź to! Najlepiej chyba w część Fallout New Vegas spolszczenie, bo choć ma już ona kilka lat na karku, to jest bardzo udana, gracze wciąż po nią sięgają i jej wymagania sprzętowe nie są jakieś zawrotnie duże, ruszy więc na wielu komputerach. Dodatkowo, dostępne jest Fallout New Vegas spolszczenie, dzięki któremu w tytuł pobawimy się w polskim języku.

Jak sama nazwa wskazuje, gra umiejscowiona jest na terenach byłego Las Vegas. Byłego, bo gra przedstawia to amerykańskie miasto i jego okolice po wojnie nuklearnej. Nie po samej wojnie rzecz jasna, ale po kilkudziesięciu latach od jej zakończenia, kiedy ludzie zaczynają już tworzyć jakieś struktury społeczne. Wciąż jednak trudno jest przeżyć, a praktycznie każda wyprawa na pustkowie kończy się spotkaniem ze zmutowanymi zwierzętami, czy bezlitosnymi bandytami. Trzeba też uważać na napromieniowane miejsca.Fallout New Vegas spolszczenie

Spolszczenie Fallout New Vegas

Fabuła Fallout: New Vegas łączy się na sporze pomiędzy frakcjami. New California Republic i Caesar’s Legion i ludźmi miasta New Vegas. Gracz zajmuje się w istotę kuriera, którego przed śmiercią ratuje zaprzyjaźniony robot – Victor. Rozgrywka podpiera się na wyjściach znajomych z Fallout 3. Zależnie z decyzji gracza praca zapewne istnieć wystawiana z pozycji pierwszej (FPP) lub trzeciej osoby (TPP). Zastosowano i sprawdzony sposób walki V.A.T.S. umożliwiający m.in. zatrzymanie upływu momentu również namierzanie określonych partie ciała przeciwnika. Dekoracyjna oprawa wizualna gry uzyskiwana jest poprzez zmodyfikowany silnik.

Fallout New Vegas spolszczenie pobierz

Leave a Reply