Far Cry 3 Spolszczenie

Far Cry 3 SPOLSZCZENIE

Far Cry 3 SPOLSZCZENIE – Pobierz Far Cry 3 chomikuj.
Jeżeli ktoś lubi połączenie gry akcji i pierwszoosobowej strzelanki, to koniecznie powinien zagrać w którąś z części słynnej serii Far Cry 3 spolszczenie. Szczególnie dobrze oceniana jest tu część Far Cry 3, która choć ma już kilka lat, wciąż przyciąga do siebie niesamowitym klimatem i płynnością akcji.

Far Cry 3 DOWNLOAD

Far Cry 3 spolszczenie

Główny bohater gry (w którego wcielany się my) to rozbitek na egzotycznej wyspie, gdzie na wskutek niesprzyjających okoliczności zostaje pojmany przez miejscowych piratów. Jako, że z tego bohatera jest niezły kozak, to nie tylko zdoła się on uwolnić i uciec, ale i w dłuższej perspektywie pokonać swoich oprawców.

Spolszczenie Far Cry 3

Trzecia grupę wielkiego wśród graczy cyklu pierwszoosobowych strzelanka First to play. Gra wykonana stała przez studio któremu chroniły zespoły deweloperskie. Głównym bohaterem Far Cry 3 spolszczenie jest Jason Brody, którego wakacje przekształcają się w wojnę o istnienie.

W grze nie tylko walczymy ze wspomnianymi piratami za pomocą dziesiątek rodzajów broni białej i palnej, ale także z dzikimi zwierzętami. Eksplorujemy jaskinie, ulepszamy swój ekwipunek, rozwijamy postać, ratujemy uwięzionych jeńców z rąk piratów i tak dalej. Co więcej, jeżeli ktoś kupił grę w angielskiej wersji to może ściągnąć Far Cry 3 spolszczenie i zainstalować je i od tej pory gra stanie się o wiele lepsza, bo będzie się z graczem komunikowała w rodzimym języku.

Far Cry 3 spolszczenie pobierz

One Response

  1. Sim

Leave a Reply