Far Cry 3 Spolszczenie

Far Cry 3 Spolszczenie Pełne Pobierz PC

Jeżeli ktoś lubi połączenie gry akcji i pierwszoosobowej strzelanki, to koniecznie powinien zagrać w którąś z części słynnej serii Far Cry 3 spolszczenie. Szczególnie dobrze oceniana jest tu część Far Cry 3, która choć ma już kilka lat, wciąż przyciąga do siebie niesamowitym klimatem i płynnością akcji. Główny bohater gry (w którego wcielany się my) to rozbitek na egzotycznej wyspie, gdzie na wskutek niesprzyjających okoliczności zostaje pojmany przez miejscowych piratów. Jako, że z tego bohatera jest niezły kozak, to nie tylko zdoła się on uwolnić i uciec, ale i w dłuższej perspektywie pokonać swoich oprawców.

W grze nie tylko walczymy ze wspomnianymi piratami za pomocą dziesiątek rodzajów broni białej i palnej, ale także z dzikimi zwierzętami. Eksplorujemy jaskinie, ulepszamy swój ekwipunek, rozwijamy postać, ratujemy uwięzionych jeńców z rąk piratów i tak dalej. Co więcej, jeżeli ktoś kupił grę w angielskiej wersji to może ściągnąć Far Cry 3 spolszczenie i zainstalować je i od tej pory gra stanie się o wiele lepsza, bo będzie się z graczem komunikowała w rodzimym języku. Trzecia grupę wielkiego wśród graczy cyklu pierwszoosobowych strzelanka First to play. Gra wykonana stała przez studio któremu chroniły zespoły deweloperskie. Głównym bohaterem Far Cry 3 spolszczenie jest Jason Brody, którego wakacje przekształcają się w wojnę o istnienie.

Spolszczenie Far Cry 3

Na wniosek nieszczęśliwego skoku spadochronowego szlachetny również jego koledzy dochodzą na wyspę zdominowaną przez psychopatycznych piratów. Protagonista musi oswobodzić naszych ukochanych z dłoni szaleńców także odkryć rozwiązanie powrotu do tradycji. Jak przyjęło na prawdziwy FPS, rozgrywka tonie w serie strzeleckie, w trakcie jakich ważna podawać się rozmaitymi sposobami broni. Gra pozwala przy tymże na konkretną dowolność w badaniu lokacji, eliminowaniu kolejnych wrogów oraz powodowaniu zlecanych zadań.

Far Cry 3 spolszczenieFar Cry 3 spolszczenie pobierz

One Response

  1. Sim

Leave a Reply