Far Cry Primal Spolszczenie – Spolszczenie Far Cry Primal

Far Cry Primal Spolszczenie – Spolszczenie Far Cry Primal chomikuj.
Czymś niesamowitym jest granie w tą grę. Miłośnicy przygodowych gier, a także dość dobrze dopracowanych graficznie scenariuszy będą zachwyceni. Far Cry tym razem w epoce kamienia łupanego. Wciel się w rolę myśliwego i spróbuj poradzić sobie w dziczy. Ta niesamowita gra akcji dostępna już teraz całkowicie chomikuj dzięki chomikuj. Spolszczenie torrent i sprawdź swoje siły mierzą się z groźnymi zwierzętami. Rzecz dzieje się w czasach prehistorii, gdzie ludzie mieszkają w jaskiniach. Na szczęście, „Far Cry Primal spolszczenie” zdaje test w obydwu kategoriach i oferuje tak świeże doświadczenie. Walczą za pomocą pochodni z ogniem, a od czasu do czasu ścigają je dzikie, prehistoryczne zwierzęta.

Far Cry Primal Spolszczenie

Niestety, niewielu udaje się z nimi wygrać, także co jakiś czas można zaobserwować. Jak dzika bestia niesie kogoś z naszego plemienia. Na uwagę zasługuje duża realność w odbiorze użytkownika, a także dość oryginalnie wyglądające rany, czy rozszarpywanie ciał przez tygrysa szablozębnego.

Far Cry Primal Spolszczenie

Far Cry Primal Spolszczenie

spolszczenie chomikuj

 

Do okresu około dziesięciu tysięcy lat przed Chrystusem, gdzieś pomiędzy górnym paleolitem a mezolitem. Warto było stworzyć z tego niezależną grę, a nie tylko dodatek. Far Cry Primal spolszczenie zabiera koncept „Far Cry” aż do epoki kamienia, a ściślej. Gra toczy się w Oros, przyjemnej okolicy zaraz pod zmrożonymi ziemiami epoki lodowcowej.

Gdzie trzy ludzkie klany toczą bój o dominację. Wenja – klan naszego grywalnego bohatera o imieniu Takkar. Udam – bardziej neandertalski i krwiożerczy klan, który wciąż żyje w jaskiniach; oraz Izila – technologicznie najbardziej zaawansowany klan cechujący się jednakże wątpliwą moralnością.

 

One Response

  1. Richard

Leave a Reply