spolszczenie far cry primal

Far Cry Primal SPOLSZCZENIE

Far Cry Primal SPOLSZCZENIE – Pobierz Far Cry Primal chomikuj.
Czymś niesamowitym jest granie w tą grę. Miłośnicy przygodowych gier, a także dość dobrze dopracowanych graficznie scenariuszy będą zachwyceni. Rzecz dzieje się w czasach prehistorii, gdzie ludzie mieszkają w jaskiniach. Walczą za pomocą pochodni z ogniem, a od czasu do czasu ścigają je dzikie, prehistoryczne zwierzęta. Na szczęście, „Far Cry Primal spolszczenie” zdaje test w obydwu kategoriach i oferuje tak świeże doświadczenie.

Far Cry Primal DOWNLOAD

Niestety, niewielu udaje się z nimi wygrać, także co jakiś czas można zaobserwować. Jak dzika bestia niesie kogoś z naszego plemienia. Na uwagę zasługuje duża realność w odbiorze użytkownika, a także dość oryginalnie wyglądające rany, czy rozszarpywanie ciał przez tygrysa szablozębnego.

Far Cry Primal Spolszczenie

W sam raz dla miłośników krwawych utarczek. Przemierzając jaskinie, a także skaliste i leśne tereny zbiera się rożnego rodzaju ekwipunek. Między innymi kości, a także tłuszcz zwierzęcy, który doskonale nadaje się do zapalania pochodni. Od czasu do czasu udaje się kogoś uratować, na przykład za pomocą odstraszania bestii. Ogniem, nie zawsze jest to jednak możliwe. Każdy ogień się kiedyś kończy, a najgorzej gdy nie za bardzo jest się gdzie schować.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Far Cry Primal Spolszczenie.exe. Nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.

Spolszczenie Far Cry Primal

Warto było stworzyć z tego niezależną grę, a nie tylko dodatek. Far Cry Primal spolszczenie zabiera koncept „Far Cry” aż do epoki kamienia, a ściślej. Do okresu około dziesięciu tysięcy lat przed Chrystusem, gdzieś pomiędzy górnym paleolitem a mezolitem. Gra toczy się w Oros, przyjemnej okolicy zaraz pod zmrożonymi ziemiami epoki lodowcowej.

Gdzie trzy ludzkie klany toczą bój o dominację. Wenja – klan naszego grywalnego bohatera o imieniu Takkar. Udam – bardziej neandertalski i krwiożerczy klan, który wciąż żyje w jaskiniach; oraz Izila – technologicznie najbardziej zaawansowany klan cechujący się jednakże wątpliwą moralnością.

Far Cry Primal spolszczenie pobierz

One Response

  1. Richard

Leave a Reply