GTA 4 Spolszczenie

GTA 4 SPOLSZCZENIE

GTA 4 SPOLSZCZENIE – Pobierz GTA 4 Spolszczenie
W GTA 4 można na PC zagrać także po polsku, za sprawą autorskiego spolszczenia.

Grand Theft Auto 4, czyli w skrócie GTA 4 spolszczenie to gra, która swego czasu była bardzo wyczekiwana. Jej akcja przenosiła się do miasta Nowy Jork, a bohaterem był imigrant z terenów wschodniej europy, który przyleciał do Ameryki w poszukiwaniu lepszego życia i swojej szansy na bogactwo.

GTA 4 spolszczenie jest bardzo atrakcyjna graficznie, ale i swego czasu wymagała bardzo dużej mocy obliczeniowej. W przeciwieństwie do poprzednich części, które aż kipią barwami, czwórka raczej skupia się na odcieniach szarości i mroku obskurnych dzielnic Nowego Jorku, kontrastujących z dzielnicami bogactwa. Gra na pewno posiada swój unikalny klimat, ale oceniana przez samych graczy jest już różnie.

GTA 4 Spolszczenie

W każdym razie, bardzo negatywną kwestią jest to, że gra została wydana tylko w języku angielskim. Szczęście w nieszczęściu mają tu użytkownicy wersji PC, bowiem właśnie na komputery osobiste wydane zostało GTA 4 spolszczenie, które stworzone przez fanów, tłumaczy napisy w grze na język polski. Jest to bardzo fajna sprawa, bo można dokładniej zrozumieć o co chodzi w danych misjach.

Grand Theft Auto IV spolszczenie pobierz

Leave a Reply