download-GTA-4

GTA 4 Spolszczenie Polskie Napisy Dubbing PL Chomikuj PC

GTA 4 Spolszczenie – Spolszczenie GTA 4 chomikuj.

Kolejna odsłona kultowej gry. Spolszczenie torrent i ciesz się wieloma godzinami niesamowitej rozgrywki w mieście do złudzenia przypominającym Nowy York. Spolszczenie free! (spolszczenie gry w języku PL na PC). Grand Theft Auto 4, czyli w skrócie GTA 4 spolszczenie darmowe to gra, która swego czasu była bardzo wyczekiwana. Jej akcja przenosiła się do miasta Nowy Jork, a bohaterem był imigrant z terenów wschodniej europy, który przyleciał do Ameryki w poszukiwaniu lepszego życia i swojej szansy na bogactwo.

GTA 4 Spolszczenie

spolszczenie chomikuj

W przeciwieństwie do poprzednich części, które aż kipią barwami, czwórka raczej skupia się na odcieniach szarości i mroku obskurnych dzielnic Nowego Jorku, kontrastujących z dzielnicami bogactwa. GTA 4 spolszczenie chomikuj jest bardzo atrakcyjna graficznie, ale i swego czasu wymagała bardzo dużej mocy obliczeniowej. GTA 4 DOWNLOAD w świecie potrzeba tylko i wyłącznie chęci (z drugiej strony można pokusić się o stwierdzenie GTA 4 Chomikuj. Gra na pewno posiada swój unikalny klimat, ale oceniana przez samych graczy jest już różnie.

GTA 4 Chomikuj

GTA 4 Pełna wersja [PC] [ISO] [MULTi11]

download free

W każdym razie, bardzo negatywną kwestią jest to, że gra została wydana tylko w języku angielskim. Szczęście w nieszczęściu mają tu użytkownicy wersji PC, bowiem właśnie na komputery osobiste wydane zostało GTA 4 chomikuj, które stworzone przez fanów, tłumaczy napisy w grze na język torrent. Jest to bardzo fajna sprawa, bo można dokładniej zrozumieć o co chodzi w danych misjach.

Leave a Reply