Homefront The Revolution chomikuj

Homefront The Revolution Spolszczenie Polskie Napisy Dubbing

Homefront The Revolution Spolszczenie – Spolszczenie Homefront The Revolution Chomikuj.
To otwarto światowa gra typu first , stworzona przez i wydana, będąca sequelem do „Homefront”. Gra ma ukazać się na rynku siedemnastego maja w Ameryce Północnej i dwudziestego w Europie. Na takich platformach. Akcja „Homefront the Revolution spolszczenie darmowe” toczy się cztery lata po ataku Korei Północnej na Stany Zjednoczone. W grze wcielamy się w rolę protagonisty, szykującego ruch oporu.

W przeciwieństwie do pierwszej części gry, w tej otoczenie będzie otwartoświatowe i gracz będzie mógł eksplorować samodzielnie wiele dystryktów. Zadaniem graczy będzie między innymi zbieranie części z budynków i skrytek, żeby tworzyć i modyfikować broń oraz wyposażenie innego typu.

Homefront The Revolution pełna wersja

spolszczenie chomikuj

Warto nadmienić, że  w grze Homefront the Revolution spolszczenie chomikuj tej broń koreańskiej armii będzie o wiele bardziej zaawansowana. Technologicznie i zablokowana technologią rozpoznawania odcisków palców. Graczy będą czekały także misje poboczne, takie jak zamordowanie koreańskiego generała czy ukradnięcie drona. Kolejną dodatkową możliwością będzie sposobność do modyfikowania broni. Filadelfia podzielona będzie na trzy dystrykty.

Pobierz Homefront The Revolution Chomikuj

download free

Zielona strefa na przykład to przestrzeń w centrum miasta, gdzie koreańskie wojska są najsilniejsze i także strefa. Gdzie mają one najwięcej udogodnień takich, jak chociażby bieżąca woda, stały dostęp do energii elektrycznej. A ich fortyfikacje czynią zielone strefy jednymi z najbezpieczniejszych miejsc w mieście. Drugi dystrykt to Homefront the Revolution chomikuj już żółta strefa, która jest najsilniej zaludnionym gettem.

Patrole zdarzają się tam bardzo często i rebeliantom trudno jest nawigować się w tym terenie. Ulice miasta są zapełnione i zawalone patrolami, dronami i wszystko widzącymi kamerami. Brakuje energii elektrycznej i wody, a przeludnione miasto żyje w namiotach i slumsach. Czerwona strefa to zbombardowana okolica przedmieść pełna ruin. Tam także ruch oporu jest najsilniejszy. Chcesz pograć w tę grę?

3 komentarze

  1. Czarek
  2. Poperek
  3. Pafcio

Leave a Reply