Homeworld Deserts of Kharak za darmo

Homeworld Deserts of Kharak za darmo PC

Nowa edycja cyklu kosmicznych strategii czasu teraźniejszego, zaprojektowana przez debiutujące studio, zdane w prawdziwej perspektywie z podstawowych twórców serii. Pod względem fabularnym Homeworld: Desert of Kharak stanowi prequel pierwszego Homeworlda, i praca gry wysuwa się na tytułowej planecie, będącej areną permanentnej rywalizacje o programy, przesyłanej przez mieszkające ją grupy. Homeworld Deserts of Kharak pełna wersja
Kampania fabularna gry rzecze o przypadkach którejkolwiek spośród wycieczce, przekazanej do poznania tajemniczego obiektu. Którego poznanie znaczyć że sygnał do wyjścia problemów Kharak. Na placu mechaniki wynosimy do postępowania z doskonałą formą RTS. Jaka w przeciwieństwie do ostatnich edycji ciągu nie rusza się w powierzchni kosmicznej, natomiast na płaszczyzny ziemie. Również jako w oryginale, w rozgrywce zrezygnowano natomiast ze dużej bazy naziemnej, jakiej wartość spełnia mobilny krążownik lądowy Kapsi. W trakcie bitew główną kwestię odgrywa i ukształtowanie kraju także dodatkowe zdolności jednostek.

Homeworld Deserts of Kharak Spolszczenie

Początkowo gra tworzona była pod nazwą Hardware: Shipbreakers, lecz nawiązanie współpracy z obecnym właścicielem marki Homeworld, firmą Gearbox Software. Zaowocowało zmianą tytułu i oficjalnym włączeniem gry do serii. Akcja produkcji toczy się na powierzchni nowo odkrytej planety, na której roi się od wraków statków obcych cywilizacji. Pod okiem bezwzględnej korporacji LMI przemierzamy pustynną powierzchnię planety, odkopując w celach zarobkowych wspomniane wraki. Jako że podobnych nam odkrywców jest wielu, w grze nietrudno o spory, które z reguły kończą się otwartym konfliktem. Podczas zabawy możemy skupić się na eksploracji i samotnie. Bądź w kooperacji z przyjaciółmi, wykonywać kolejne misje i walczyć z komputerową AI. Integralną część gry stanowią jednak toczone między graczami pojedynki PvP.
Homeworld Deserts of Kharak pełna wersja pobierz

Leave a Reply