Kingdom Come Deliverance spolszczenie

Kingdom Come Deliverance Spolszczenie

Kingdom Come Deliverance Spolszczenie

Czeska szkoła robienia gier komputerowych była zawsze nieziemsko wręcz osobliwa i wyróżniająca się spośród wszystkich innych.  Kingdom Come Deliverance spolszczenie do tej gry jest łatwo dostępne, więc jak najbardziej warto jest się zapoznać z grą zapewniającą tak osobliwe doświadczenia i sprawdzić na własnej skórze, czy to wszystko nas odrzuci, czy może wręcz przeciwnie.

Charakteryzuje ją przede wszystkim obsesja na punkcie zapewnienia graczowi doświadczenia, które byłoby jak najbardziej zbliżone realizmowi – to gry czeskich studiów wyróżniało i wielu zachwycało, ale równie wielką część graczy po prostu odrzucało i trudno się temu dziwić – od toporności i monotonii świata rzeczywistego uciekamy w grę komputerową Kingdom Come Deliverance Spolszczenie, a tu zjawia się nagle człowiek, który w grze o samochodach każe nam tankować zamiast jechać przed siebie tak długo, jak tylko będziemy chcieli. Pomyślałby ktoś, że w dzisiejszych czasach takie gry nie mają racji bytu, bo dzisiaj promowane są przecież głównie przyjazne i łatwe do ukończenia. I faktycznie – pierwsza część Mafii, czyli kultowej gry czeskiej produkcji, była nieziemsko realistyczna, ale trzecia już w o wiele większym stopniu stawiała na akcję. Trend bezsprzecznie zatem zaczyna zanikać.

Kingdom Come Deliverance Spolszczenie

Gra czeskiego studia, której scenariusz napisał nie kto inny jak Daniel Vavra, autor scenariuszy do tak legendarnych i w dużej mierze realistycznych gier jak Mafia czy Mafia II. I tu pojawia się Kingdome Come Deliverance spolszczenie.  KCD wzrusza ramionami na widok obecnych trendów i promuje swoją grę realizmem, który jest zaimplementowany wręcz do bólu – w tej grze trzeba jeść, pić, spać, a nawet od czasu do czasu się wykąpać. Mechanika walki, jak na grę RPG, jest ogromnie toporna – ale tak jest też w rzeczywistości. W dodatku gra dzieje się w średniowieczu, a my nie wcielamy się w rycerza, lecz wręcz przeciwnie, w zwykłego wiejskiego parobka i twórcy wielokrotnie podkreślają, że w swoim growym wcieleniu jesteśmy dosłownie nikim – na przykład poprzez konieczność truchtu za swoim panem, który jedzie na koniu.
spolszczenie Kingdom Come Deliverance

Leave a Reply