Kursk spolszczenie

Kursk SPOLSZCZENIE

Kursk SPOLSZCZENIE – Pobierz Kursk Spolszczenie
Każdy kto lubi historię na pewno zawsze marzył aby móc przenieść się w czasie i zobaczyć jakieś wydarzenie z przeszłości. Dotychczas tacy zapaleńcy musieli zadowalać się książkami za pomocą których przenosili się do jakiegoś okresu w swojej głowie i tam pozostawali dopóki mieli tekst do czytania.

Pomimo tego że “Kursk PC” jest polską grą nie została spolszczona, i tu na scenę wchodzą dobrzy programiści i tłumacze którzy postanowili stworzyć plik o nazwie “Kursk spolszczenie“. Dzięki ich zgranemu zespołowi “Kursk spolszczenie” pozwoli nam cieszyć się grą w polskiej wersji językowej. Ja na pewno skorzystam z ich oferty.

Kursk Spolszczenie

Przedsiębiorcy wirtualnej rozrywki dostrzegli takie marzenie już dawno. Dlatego właśnie powstaje wiele tytułów o historii w których cofamy się do np. wielkich bitew Napoleona, albo cofamy się w czasy Polski dzielnicowej. Tak jest i teraz nasi rodacy ze studia Jujubee postanowili stworzyć grę “Kursk PC spolszczenie“. W grze pozwolili nam zgłębić tajemnice katastrofy Rosyjskiego okrętu podwodnego K1-141 Kursk.

spolszczenie Kursk

Leave a Reply