L.A. Noire Spolszczenie

LA Noire Spolszczenie Pełne Pobierz PC

Jeżeli ktoś chce zagrać w LA Noire spolszczenie to powinien wiedzieć, że jest dostępne spolszczenie do gry.

Jeżeli chodzi o firmę Rockstar, to większość osób kojarzy ją z gangsterskiej serii GTA. Okazuje się jednak, że firma ta wydała dużo więcej ciekawych gier. Jedną z nich jest tytuł LA Noire, który co prawda też opowiada o gangsterach, ale po pierwsze, stawia nas w roli detektywów i stróżów prawa, a po drugie, usytuowany jest w latach trzydziestych ubiegłego wieku. Tytuł ten jest bardzo ciekawy, gdyż jest to jakby miks gry przygodowo-detektywistycznej z grą akcji w otwartym świecie. Z jednej strony musimy zbierać i analizować dowody, przesłuchiwać świadków i podejrzanych, dedukować i szukać drogi dla popchnięcia dalej śledztwa, a z drugiej strzelamy, biegamy i jeździmy samochodami (oczywiście, odpowiednimi dla epoki, w której gra jest umiejscowiona). Minusem jest to, że gra wyszła tylko po angielsku, ale tu na wysokości zadania stanęli fani i moderzy, bowiem przygotowali oni LA Noire spolszczenie, które działa na komputerach PC. Bardzo fajna sprawa, bo w grze jest dużo tekstu i dobre zrozumienie kwestii pisanych pomaga chociażby w przesłuchiwaniu podejrzanych.L.A. Noire spolszczenie

Spolszczenie LA Noire

Właściwa rozgrywka liczy się na dwie pierwsze grupy. Do centralnej liczb możemy odpowiedzieć przede wszelkim eksplorację miejsc zbrodni, liczącą na ciężkim przeczesywaniu przestrzeni. W szukaniu obiektów istotnych dla określonego śledztwa. Cole LA noire spolszczenie wymaga także umiejętnie przepytywać świadków doświadczeń i oskarżonych o tworzenie niecnych czynów. Przeprowadzanie targów jest nieco trudnym procesem, albowiem przesłuchiwanej pani potrafimy uwierzyć, poddać w kwestię. Jej możliwość wydarzeń, albo daj zarzucić kłamstwo, przedstawiając dobre przykłady na udowodnienie swoich zarzutów.

Godne zapisania stanowi toż, iż jakieś badanie może pójść trochę czyli w funkcje z ostatniego albo załatwili. Wszystkie dokumenty sztywne a ewentualnie dobrze zareagowaliśmy podczas badań. W sztuce nie brakuje także faktów codziennych dla tytułów akcji. Główny bohater często ma związek w pościgach (pieszych i samochodowych). Walkach na pięści czy efektownych strzelaninach (w muzyce czynne są nowe warianty pistoletów, strzelb czy karabinów maszynowych). Z planują o graczach szukających lepszych wrażeń przygotowano oraz kilkadziesiąt misji pobocznych. W jakich bierzemy się między innymi likwidacją bandytów zabarykadowanych w banku.
L.A. Noire spolszczenie pobierz

One Response

  1. ZuZu

Leave a Reply