Life is Strange Spolszczenie Napisy Pobierz PC

Nudzi Ci się? Nie masz co robić z wolnym czasem, a żadna gra komputerowa już od dawna Cię nie zachwyciła? Zagraj w Life is Strange!
Fikcyjne miasto Arcadia Bay, znajdujące się w stanie Oregon i powracająca do niego po latach główna bohaterka zagwarantują Ci rozrywkę na długie godziny. Ciekawy tryb gry, wykorzystujący pomysł studia Telltale, tworzy z Life is Strange genialny ciąg przyczynowo-skutkowy, w którym każda Twoja decyzja ma wpływ na dalsze losy bohaterki. Gdy dołączymy do tego bardzo ciekawą oprawę graficzną i ścieżkę dźwiękową, która nasyca delikatnie mroczny klimat gry, otrzymujemy mieszankę wybuchową!

Podczas tych przygód nie będziesz mieć wątpliwości, że “życie jest dziwne”. Bardzo ważna kwestia – bez problemu możemy zagrać w tę grę przygodową po polsku! Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę kwestię “life is strange spolszczenie” i otrzymamy wersję gry w rodzimym języku. Jest to bardzo ważne dla ludzi, którzy nie posługują się płynnie językiem angielskim, ponieważ Life is Strange stale wymaga szybkich reakcji na to, co dzieje się dookoła.

Spolszczenie zostało napisane przez Team Spolszczenia4You. Spolszczenie przeznaczone jest do użytkownia przez zwykłych graczy Life is Strange. Epizodyczna gra przygodowa, której akcja rozgrywa się w małym amerykańskim mieście. Główna bohaterka produkcji odkrywa w sobie moc cofania się w czasie, z której korzysta. By rozwiązać zagadkę zaginięcia koleżanki ze studiów jak spolszczyć Life is Strange. Formuła tytułu wzorowana jest na hitowych seriach studia Telltale, takich jak The Walking Dead. W trakcie historii gracze podejmują decyzje wpływające na jej przebieg.Life is Strange spolszczenie pobierz

Spolszczenie Life is Strange

Wypracowana przez bliskie z zabawy Remember Me francuskie studio epizodyczna gra przygodowa, wzorowana na realizacjach firmy Telltale Games. Jej bohaterką jest osiemnastoletnia Max Caulfield, która po latach wraca do swobodnego miasteczka Arcadia Bay w Oregonie. Wraz z klasyczną przyjaciółką Chloe podejmuje badanie w myśli tajemniczego zniknięcia Rachel Amber, co tkwi się początkiem serii niewytłumaczalnych zdarzeń. Life is Strange spolszczenie napisy istotną kwestię w sztuce pełni fabuła, a sama mechanika zabawy korzysta na ustalonej formule studia. Telltale, łącząc możliwość łatwej eksploracji świata z potrzebą dokonywania wyborów, będących znajome wytrwałości w odleglejszym ciągu rozgrywki. W poznaniu z gier twórców The Walking Dead, tutaj gracz jest zapewnij namawiany do przetwarzania dokonywanych wyborów. Max ma mocą cofania czasu, co pozwoli testować drugie modele wydarzeń bez potrzebie wielokrotnego mienia danego obrazu. Z ściany technicznej gra przebywa na ostrym stopniu; twórcy położyliśmy na prostą, pastelową oprawę plastyczną oraz wyjątkowo klimatyczną ścieżkę dźwiękową.Life is Strange Spolszczenie download

One Response

  1. Averon

Leave a Reply