Mass Effect Andromeda Spolszczenie

Mass Effect Andromeda SPOLSZCZENIE

Mass Effect Andromeda SPOLSZCZENIE – Pobierz Mass Effect Andromeda Spolszczenie
Mass Effect Andromeda to bardzo fajna gra akcji, która usytuowana jest w dość odległej przyszłości. Przyszłość ta związana jest z faktem odkrycia przez ludzkość innych inteligentnych form życia i trwanie z nimi w symbiozie. Jeżeli ktoś kupił angielską wersję gry Mass Effect to nic straconego, bo może zainstalować Mass Effect Andromeda spolszczenie. Tyle, że wszystkim tym inteligentnym i stosunkowo pokojowo nastawionym istotom zagraża rasa syntetycznych Żniwiarzy, którzy chcą zniszczyć wszelkie życie w galaktyce.

Mass Effect Andromeda Spolszczenie

Gra wyszła po angielsku i po polsku, ale jeżeli ktoś przez przypadek kupił angielską wersję to żaden problem, bo może zainstalować sobie Mass Effect Andromeda spolszczenie, które jest dedykowane do tej właśnie gry. My wcielamy się w rolę komandora cco ciekawe, może być nim zarówno mężczyzna, jak i kobieta i staramy się zapobiec katastrofie, ale czy nam się to finalnie uda?

Podczas naszej drogi odwiedzimy wiele różnych planet, na których będziemy lądować naszym krążownikiem Normandia, stoczymy wiele walk i odkryjemy wiele ciekawych miejsc. W międzyczasie skompletujemy drużynę, zdobędziemy różne ciekawe bronie i rozwiniemy swoje umiejętności, bo gra posiada też cechy gry RPG.

spolszczenie Mass Effect Andromeda

Leave a Reply