Oxenfree Spolszczenie

Oxenfree SPOLSZCZENIE

Oxenfree SPOLSZCZENIE – Pobierz Oxenfree Spolszczenie
Ponieważ obecność strachów nie zawsze zauważalna jest ubogim okiem, w uniknięciu niebezpieczeństwa bohaterce pomaga specjalne radio. Które po odnalezieniu odpowiedniej częstotliwości pozwala zawczasu dokonać się na potencjalny atak.

Przedstawiamy Oxenfree Spolszczenie. Oxenfree to dwuwymiarowa gra z gatunku horrorów. Gracz wcielając się w nastoletnią dziewczynę, próbuje razem z przyjaciółmi zrozumieć istotę. Naturę paranormalnych zjawisk, jakie zaczęły nawiedzać miejsce, w którym się znaleźli. Prosta, dwuwymiarowa grafika wbrew pozorom nie niweczy przerażającego klimatu, jaki powstaje przy obcowaniu ze zjawami, a całość dodatkowo wzbogacona jest niezwykle niepokojącą oprawą dźwiękową. Oxenfree spolszczenie

Oxenfree Spolszczenie

Która aktualnie kończy szkołę możliwą zaś dla uczczenia tegoż faktu znajduje się wraz z jakością panów na wyspę. Wynoszącą z lat doskonałe miejsce pożegnań uczniów. Podczas uroczystości ujawnia się, że Alex oraz jej znajomi w ciemny sposób otwarli drzwi do różnego aspektu. Spokój grupy nastolatków zaczynają mącić coraz ciekawsze zjawiska, takie jak nadnaturalne tony i wizje.  Mrocznej atmosfery Oxenfree spolszczenie dopełnia klimatyczna oprawa graficzna, wykorzystująca filtry znajome z pewnych filmowych horrorów, i i niepokojąca ścieżka dźwiękowa.
Oxenfree spolszczenie pobierz

8 komentarzy

  1. rqrwrws
  2. Aserok
  3. Faaann
  4. brzdyk
  5. Nikola Myszkiewicz
  6. Przemysław
  7. eric

Leave a Reply