Śródziemie Cień Wojny Spolszczenie

Śródziemie Cień Wojny Spolszczenie Pobierz

To gra typu RPG, gdzie główny bohater ma zadanie zmierzyć się z armią Saurona. Ma on do dyspozycji różne umiejętności, aby móc sprawdzić się w tej wydawałoby się nierównej walce. W grze znaleźć można smoki, co ciekawe nie do walki, ani konieczności ich zabijania, ale służące do przemieszczania się. Dość ciekawym elementem przygody są jak się okazuje różnego rodzaju przeszkody napotykane w terenie, ale postać w którą wciela się gracz umie wspinać się po ścianach, a także oddawać bardzo dalekie skoki, to dość pomocne umiejętności. Śródziemie Cień Wojny Spolszczenie

Śródziemie Cień Wojny Spolszczenie Talion, bo tak się nazywa główny bohater, był kiedyś strażnikiem Czarnej Bramy. Może on zostać królem, ale do tego potrzebny jest mu pierścień w tym pomóc ma mu Celebrimbor. Który jako zjawa współpracuje z Talionem i to co ciekawe będąc w jego ciele. Zadaniem Taliona jest pomoc w zgromadzeniu armii mającej powstrzymać Saurona. Na uwagę zasługuje ciekawa fabuła, a także efekty specjalne. Takie jak chociażby postać zjawy, która wciela się w naszego bohatera, którym przecież to my sterujemy.

Spolszczenie Śródziemie Cień Wojny Spolszczenie

Bezpośrednia kontynuacja ciepło przyjętej, przygodowej gry akcji, zatytułowanej Middle-Earth: Shadow of Mordor. Analogicznie jak poprzednik, dzieło amerykańskiego studia Monolith wyciąga z sztuki J.R.R. Tolkiena. Praca po raz drugi wskazywana jest z możliwości trzeciej osoby, a gracze przyjmują do możliwości rozległy, otwarty świat. Którego eksplorację uatrakcyjnia nie tylko możliwość dosiadania wierzchowców, ale oraz zwiększony system freerunningu. Śródziemie Cień Wojny Spolszczenie przywodzący na wiedza tenże z kolekcji Assassin’s Creed. Filar Middle-Earth: Shadow of War ponownie ma system Nemezis, który występuje unikalnych przeciwników. Którym wprowadza nam stawić czoła w trakcie przygody. Warto podkreślić, że tytuł wprowadza szereg nowinek. Na czele z wersją zdobywania fortec przynależących do popleczników Saurona. Twórcy zadbali więcej o bogatszą rozpiętość oponentów, umiejętności odblokowywanych w obrocie walki oraz nabywanych przez bohatera elementów ekwipunku.
Śródziemie Cień Wojny spolszczenie pobierz

Leave a Reply