The Evil Within 2 Spolszczenie

The Evil Within 2 SPOLSZCZENIE

The Evil Within 2 SPOLSZCZENIE – Pobierz The Evil Within 2 Spolszczenie
To gra fabularna, osadzona w scenerii rodem z horrorów, a tutaj przeżywanym przez głównego bohatera, którym jest detektyw Sebastian Castellanos. Zostaje on zmuszony do współpracy z bardzo złymi ludźmi, po to żeby odzyskać swoją córkę, która została porwana. Zgodnie z wytycznymi wyrusza w podróż do miasta Union, przenosząc się jakby w inną rzeczywistość. The Evil Within 2 Spolszczenie

Trafia do nieco bardziej koszmarnego wymiaru, gdzie spotyka całą masę groźnych bestii. The Evil Within 2 spolszczenie to wyjątkowa gra akcji typu survival horror. A główny bohater zmuszony jest rozwiązywać zagadki, tak jakby był prawdziwym detektywem. Także jego zadania są dość utrudnione, przez przemierzenie coraz to nowych pozornie prawdziwych światów. Stanowiących jedną, wielką wirtualną i dość koszmarną scenerię. Tak jak w grach tego rodzaju postać otrzymuje także różne przydatne amulety oraz zdobywa umiejętności. Musi także słuchać określonych rad, aby dotrzeć do celu, jakim jest kolejny etap gry. Takich etapów jest, aż kilkanaście, ale na końcu czeka ukojenie, jeśli tylko uda się je wszystkie pokonać.

Spolszczenie The Evil Within 2

Dalsza część survival horroru The Evil Within. Też jako owo istniałoby w losu strony pierwszej, nad dwójką pracował. Ponownie uzależniamy się w detektywa. Jaki w szukaniu zaginionej córki gra się do pozornie idyllicznego miasteczka, kryjącego koszmarną drugą naturę. Rozgrywka wsparta istnieje na wartościach trzecioosobowej gry inicjatywy w umów survival horroru.

Bohater przemierza ponure, klaustrofobiczne lokacje czyli znaczniejsze, otwarte przestrzenie, często wykonane przerażającymi wrogami. The Evil Within 2 spolszczenie z ryzykiem umie sobie pomóc dzięki broni palnej. Choć razem z kulturą gatunku amunicja jest artykułem deficytowym. Różnym zwolnieniem stanowi skradanie się i łagodna eliminacja przeciwników przy zastosowaniu kuszy albo ucieczka.
The Evil Within 2 spolszczenie pobierz

Leave a Reply