Tom Clancy's The Division Spolszczenie

Tom Clancy’s The Division SPOLSZCZENIE

Tom Clancy's The Division Spolszczenie

Jeżeli chodzi o grę „Tom Clancy’s the Division”, to wygląda ona o wiele lepiej. Niż można to było zapamiętać z wersji beta. Poprawiono i dopracowano efekty świetlne i skutkiem tego jest rezultat o wiele bliższy to wczesnych materiałów typu gameplay. Które zwalały nas z nóg w 2013 roku. Jest jakaś magia w tym, jak światła neonów czy samochodów przebijają się przez mgłę, a Nowy Jork jest piękny nocą. Postacie także wyglądają wiarygodnie – jak żywe. Każdy z głównych NPCów, z którymi się spotkasz – czyli odpowiedzialnymi za pomoc medyczną, dział techniczny i ochronę – dają przewspaniały popis. Dają poczucie tego, że to ludzie, których można spotkać w prawdziwym życiu: ich wyrazy twarzy. Podkładane głosy mają teatralny wymiar w dobrym tego słowa znaczeniu. Twój agent także będzie wyglądał bardzo dobrze, ale nie spodziewaj się, że będziesz miał do czynienia z wierną kopią siebie.

Pole do popisu, jeżeli chodzi o kreowanie postaci, jest w tej grze, delikatnie rzecz ujmując, dość anemiczne w charakterze. Masz osiem ustawień twarzy, z których możesz skorzystać i gdy już wybierzesz jedno – nie masz możliwości dalszego ich poprawiania. Fryzury także ograniczone zostały do minimum. Detale, które będą odróżniać twoją postać od innych to niestety okulary przeciwsłoneczne i blizny oraz tatuaże, które jej sprezentujesz.

Spolszczenie Tom Clancy’s The Division

Tom Clancy's The Division spolszczenie pobierz

No ale w końcu piękno to rzecz powierzchowna, prawda? Jeżeli chcesz poznać prawdziwą wartość swojego agenta, spoglądasz na nie jego zewnątrz a nawet wewnątrz, lecz na jego wyposażenie. Jeżeli jest coś, co może uzależnić nas od tej gry, to jest to właśnie wyposażenie. Bo jest ono naprawdę bardzo bogate i mocno wpływające na tok rozgrywki. Jest to najważniejsze koło zębate w całej tej maszynerii. Wersje beta mogły nieco zmartwić tym, że zmienianie posiadanego osprzętu będzie stałą i monotonną koniecznością. Która nie wywrze większego wpływu na tor naszej rozgrywki. Okazuje się to jednak być absolutnie nieprawdą, gdyż zmartwienie to było niesłuszne. Rzeczywistość jest taka, że jak już oddasz się grze i w całości poświęcisz się swojej postaci, to sprzęt. Który decydujesz się nosić lub ewentualnie sprzedać, przeznaczyć na materiały bądź stworzyć jest równoważnym elementem strategii całej rozgrywki.

Leave a Reply