Uncharted The Lost Legacy Spolszczenie

Uncharted The Lost Legacy SPOLSZCZENIE

Uncharted The Lost Legacy SPOLSZCZENIE – Pobierz Uncharted The Lost Legacy Spolszczenie
Gra fabularna z ciekawą i wartką przygodą w tle. To nie taka typowa gra, ale osadzona w zupełnie egzotycznych realiach. Wśród scenek można znaleźć takie, jak pływanie statkiem po ogromnej rzece, albo na przykład życie miejskiego bazarku. Gracze wcielają się w postacie żeńskie, aby przemierzać regiony trzeciego świata w poszukiwaniu potrzebnych przedmiotów. Dość realistyczne są sceny wspinaczkowe, a także konieczność wykonywania skoków w celu przemieszczenia się z jednego budynku do drugiego. Uncharted The Lost Legacy Spolszczenie

W czasie trwania gry, można także usłyszeć dialogi osób kręcących się wokół. A także osoby towarzyszącej w czasie misji do wykonania. To dość oryginalne zjawisko, w większości starszych gier dostępne wyłącznie w czasie tak zwanych wspomnień. Albo zajawek wprowadzających do kolejnego etapu. W samej grze występują także dość typowe dla strzelanek sceny walki, a główna bohaterka, także niektóre rodzaje broni. Wśród nich znaleźć można typowy karabin oraz najróżniejsze rodzaje amunicji. Przydatne narzędzia, to nagromadzone w czasie plądrowania pomieszczeń różnego typu scyzoryki, pudełka, a także inne bronie ręczne.

Spolszczenie Uncharted The Lost Legacy

Jest to pierwsze rozszerzenie do gry akcji serii Uncharted wyprodukowany przez studio. Naughty Dog smak nie zmusza do leczenia pierwszej grup gry. Fabuła została skazana po doświadczeniach z Brzegu Złodzieja, a gracz przejmuje pieczę nad częstą z ostatnich edycji Chloe Frazer. Bohaterka przekonuje do Indii, żeby w kole Nadine Ross wyrazić się poszukiwaniom starożytnego artefaktu. Pod względem rozgrywki, Uncharted The Lost Legacy spolszczenie nie odchodzi z starych wersji cyklu. Otrzymujemy to grę treści z modułami przygodowymi, a filar zabawy jest eksploracja, rozwiązywanie niezbyt skomplikowanych zagadek i wojna z uczestnikami. Ostatnim jednocześnie a deweloperzy położyli większy przycisk na element protagonistka. Często wymaga uchodzić za plecami oponentów oraz wychodzić otwartej wymiany ognia.
Uncharted The Lost Legacy spolszczenie pobierz

Leave a Reply