Wolfenstein 2 The New Colossus spolszczenie

Wolfenstein 2 The New Colossus SPOLSZCZENIE

Wolfenstein 2 The New Colossus SPOLSZCZENIE – Pobierz Wolfenstein 2 The New Colossus Spolszczenie
To gra dla miłośników „rozwałki” i to dosłownej. Ciekawie zrobiona fabuła, dobrej jakości efekty, aż nazbyt realistyczne, łącznie z bryzgającą wokół krwią rozrywanych, przy użyciu granatów ciał. Całkiem spore wyzwanie i żadnych gwarancji przeżycia, w którym mają pomóc różne rodzaje broni. To nie jest typowa strzelanka, chociaż posiada tego rodzaju elementy, zwłaszcza że broń do dyspozycji głównego bohatera, to prawie cały arsenał, od krótkich karabinków po dość silnie wybuchające granaty. Wolfenstein 2 The New Colossus Spolszczenie

W Wolfenstein 2 The New Colossus Spolszczenie chodzi jednak o coś więcej, o walkę z nazistami. A więc osobami pozbawionymi ludzkich uczuć i ludzkich odruchów, mających na uwadze jedynie swoją wyższość i dbających o „czystość rasy”. Biegając po licznych korytarzach, magazynowych pomieszczeń, przypominających na wskroś podwodny okręt wojenny, nie można zapominać o jednym. Ta walka toczy się o życie, tu nie ma czasu na zastanowienie się. Czy wahanie, widząc wroga trzeba go niszczyć za wszelką cenę. Nawet brudząc sobie nieco ręce, niosącymi zniszczenie granatami, czy rozbryzgującą wokół krwią. Gra raczej dla osób pełnoletnich, zawierające dość realistyczne i brutalne sceny.

Spolszczenie Wolfenstein 2 The New Colossus

Nowa wersja bestsellerowej serii strzelanin FPP, i jednocześnie bezpośrednia kontynuacja gry Wolfenstein. The New Order, za jakiej stworzenie odpowiada studio Machine Games. Akcja gry wydostaje się w 1961 roku wybudzony ze śpiączki także jego pany wpadają do zajmowanych przez nazistów Stanów Połączonych. Protagonista szybko znajduje powszechny język z szefami miejscowego ruchu oporu, w otoczeniu których wyjeżdża do konfrontacje z najeźdźcą. Analogicznie gdy stanowiło ostatnie pole wcześniej, gra. Wolfenstein 2 The New Colossus spolszczenie liczy na eksploracji dalekich etapów, realizacji nowych projektów roli i selekcji zastępów zróżnicowanych przeciwników.

Do polskiej siły oddano szeroki wachlarz narzędzi mordu oprócz nich pojawia się nie tylko świetna broń palna. Jednak dodatkowo wyraźnie delikatne giwery. Warto zauważyć, iż po raz drugi autorzy postanowili wycofać z naprawy zdrowia na sytuacja oldskulowego systemu apteczek. Całość ocenia się trójwymiarową grafiką doskonałej cech w zestawieniu z poprzedniczką. Podrasowano przede wszelkim tekstury a wyniki specjalne, które prowadzą wymianie ognia.
Wolfenstein 2 The New Colossus spolszczenie pobierz

Leave a Reply