World War 3 SPOLSZCZENIE

World War 3 SPOLSZCZENIE – Pobierz World War 3 Spolszczenie

World War 3 spolszczenie jest sieciową grą akcji z gatunku FPS. Produkcja stworzona przez polskie studio Farm51 przenosi nas na arenę walk rozgrywanych w trzeciej dekadzie XXI wieku. Elementami wyróżniającymi tą produkcję jest realistyczne pole walki, wysoki poziom trudności oraz perfekcyjne odwzorowanie miast, w których odbywają się walki.
Założeniem twórców jest stworzenie idealnego balansu między realizmem a grywalną i płynną zabawą charakteryzującą Battlefielda, czyli największego gracza na rynku sieciowych shooterów. 

Twórcy zapowiadają też w najbliższym czasie dodanie trybu Recon, który ma być świeżym spojrzeniem na gatunek battle royale.
Obecnie zakończyły się testy alpha i gra została wydana na platformie Steam jako wersja beta. Można ją nabyć za 99 zł. Początkowo gra zawierała wiele błędów i glitchy, które zostały jednak bardzo szybko naprawione, co można uznać za dobry prognostyk. 
Warto wspomnieć że World War 3 spolszczenie ma naprawdę dobre, dialogi są pełne przekleństw i wyczuwalnych emocji dopasowanych idealnie do sytuacji.

POBIERZ Z CHOMIKUJ

Leave a Reply