XCOM 2 War of the Chosen Spolszczenie

XCOM 2 War of the Chosen Spolszczenie PC

Dla poszukujących nieco ciekawszych scenerii dla strzelanek ta gra, to coś co przypadnie im do gustu. Postać w którą wcielamy się to osobnik niezbyt piękny, gdyż mający na wszelki wypadek maskę gazową na twarzy. A to tylko po to, żeby nie zostać zarażonym jakimś wirusem, albo trującym gazem. Przemierza on liczne korytarze, ale także to co pozostało ze świata, w którym przyszło mu żyć i walczyć o przetrwanie. W grze znaleźć można bardzo fajne efekty podświetlenia, tak aby możliwe było zorientowanie się w terenie po jakim się poruszamy.

Można dzięki tego typu funkcjom ocenić ilu wrogów jest wokół, a także jakiego rodzaju zagrożenie na nas czyha. Tego rodzaju podgląd pozwala przekonać się jak bardzo uzbrojeni są wrogowie, a także jakim sprzętem dysponują. W jednym z etapów, można poznać zamrożonego druida. My sami dysponujemy rożnego rodzaju bronią różnego rodzaju, która ma inne właściwości. Co ciekawe bohater ma możliwość przeglądania terenu z różnych perspektyw, także nieco z góry. Bardzo łatwo można zmieniać te opcje, aby jeszcze bardziej móc przygotować się do celnych strzałów.

Spolszczenie XCOM 2 War of the Chosen

Załącznik do muzyki XCOM 2 sporządzony przez studio Firaxis Games. Fabuła składa się na tytułowych Wybranych – drugim okazie agentów na pomocach, którzy starają się schwytać dowódcę grupy XCOM. Aby stworzyć przyznane im założenie, ci stali specjaliści pobudzają swoich wykonawców. Proponują ich torturom, by wymusić na nich zdradzenie istotnych rady. Jakby tegoż istniałoby zwyczajnie, ich efektywność istnieje oczywiście energiczna. Są w stopniu przebić się na przestrzeń główną i zmieniać swoje wszystkie operacje. XCOM 2 War of the Chosen spolszczenie wprowadza trzy różne grupy rebeliancki. Spośród jakimi wymagamy trwać pozytywne wiadomości, jeżeli decydujemy stosować spośród ich usługi.

Posiłków doczekały się i siły Obcych dołożyły do nich trzy śmiercionośne gatunki kosmitów. Też w gruzach dawnych metropolii poznają się członkowie grup Lost, wstali ze zmutowanych ludzi, nienawidzący zarówno nas, kiedy także żołnierzy. Dzięki opisywanemu rozszerzeniu kampania wzbogaciła się o kolejne lokacje oraz charaktery misji. Add-on stosuje oraz nowoczesne znajomości dla żołnierzy oraz wdraża system, jaki losowo modyfikuje wybrane elementy misji. Celem utrzymania wyższej rozpiętości rozgrywki. Listę nowości zamyka i specjalny system wyzwań, w konstrukcjach którego gracze rozwiązują zadania zlecane codziennie przez jednych autorów.
XCOM 2 War of the Chosen spolszczenie pobierz

Leave a Reply